کاربر گرامی به فروشگاه زوپری خوش آمدید

سفارش سریع 1667

وقت طلاست. عبارتی که این روزها در زندگی روزمزه دیگر فقط یک شعار نیست و جنبه ارزشی مادی و معنوی پیدا کرده است. با تغییر سبک زندگی و افزایش دغدغه های زندگی در جامعه امروز، می بایست به منظور کاهش تنش های پیش رو و محافظت از زمان، انرژی و سلامت روان، تغییراتی در نوع زندگی یشری صورت پذیرد که از جمله این موارد نحوه خرید کردن و تامین نیازهای روزمره است. خریدی به دور از اتلاف زمان های طولانی در صف، ترافیک، آلودگی هوا و ...

شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا سعی دارد تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید و تامین سبد کالای شما بوجود آورد. این مجموعه با عنوان سوپرمارکت آنلاین زوپری زنجیره‌ای متشکل از بیش از 4000 هزار هایپرمارکت و سوپر مارکت است که در فاز اول چشم انداز خود با پوشش سراسری کلان شهر تهران به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه تامین کلیه محصولات سوپرمارکتی، مواد غذایی و مواد اولیه اساسی، تحت برند زوپری فعالیت خود را از فروردین ماه 1397 آغاز نموده است. بهره گیری از فرآیند سفارش محصولات و مواد غذایی سوپرمارکتی از جمله لبنیات، مواد بهداشتی، شوینده، انواع نوشیدنی و سایر محصولات غیر لبنی از طریق سامانه زوپری که به اصطلاح زوپ کردن نامیده می شود، علاوه بر امکان استفاده مشتریان عزیز از وب سایت و اپلیکیشن به صورت آنلاین، سفارش به صورت تلفنی از طریق شماره چهار رقمی ۱۶۶۷ نیز امکان پذیر است که پس از ثبت سفارش از طریق هر یک از روش های سه گانه فوق توسط کاربر، در مدت زمان کمتر از 2 ساعت از نزدیکترین سوپرمارکت به مقصد ارسال می گردد. از دیگر امکانات سفارش محصول از سامانه زوپری، امکان ثبت سفارش به صورت ارسال زمانبندی شده است که کاربر می‌تواند بازه زمانی دریافت محصول در محل مشخص نماید.

دسترسی آسان و سریع تر به کالاهای سوپرمارکتی، امکان برنامه ریزی زمانبندی شده خرید، امکان بررسی کالاها، سهولت ازریابی کالا های یکسان با برندهای مختلف، کاهش ترددهای غیرضروری و به تبع آن استفاده بهینه از زمان از جمله خدماتی است که با زوپ کردن در اختیار کاربران و مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.