متن نمایشی برای اسلاید اول


متن نمایشی برای اسلاید دوم


متن نمایشی برای اسلاید سوم


زوپری چیست

زوپری مفهومی فراتراز یک سوپر مارکت زنجیره ای آنلاین، مبتکر و همگام با تکنولوژی میباشد. اگر چه زوپری در زبان آلمانی به معنی سوپر مارکت است و این نام برگرفته از شرکای بین المللی این شرکت می¬باشد، زوپری در حقیقت یک خانواده بزرگ است، خانواده ای متشکل از سوپرمارکت دارانی که آگاهانه تلاش میکنند تا پیشتاز عرصه رقابت باشند. در زوپری وقتی سخن از ما میشود، یعنی یکایک پرسنل، زنجیره سوپرمارکت¬داران عضو، همکاران، و حتی مشتریان وفادار زوپری، خانواده زوپری همواره تلاش میکند تا یکایک افراد این خانواده در کنارهم زندگی کنند و از این کنار هم بودن بیشترین لذت و بهره را برده و بهترین تجربه را کسب کنند. درهمین راستا مؤسسین شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا ( زوپری ) جهت تداوم و ماندگاری کسب و کار سوپر مارکت¬ها و تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان با بهره¬گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، تصمیم به تاسیس و راه اندازی زوپرمارکت در سال 1393گرفته¬اند.

مثل یک خانواده کنار هم هستیم

  • در سال یکهزار و سیصد و نود و نه با وجود اینکه شرکت در مرحله خواب و اصلاحات بعد از تست بازار و ارتقاء و تکمیل سیستم ها و زیرساخت لازم به سر برد، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای رسالت اجتماعی در قالب سیستم پشتیبانی و ادامه ارائه خدمات به مشتریان خود پرداخت. در این سال همکاران زوپری از جهات مختلف و بر اساس چک لیست های طراحی شده توسط مشاوران ارشد زوپری مورد بازنگری قرار گرفته و همکاران برجسته از بین آنها انتخاب شدند، تابلوهای سردر زوپری شروع به نصب گردید و پس از تجربه تهیه و توزیع مستقیم بیش از 3700 قلم کالا توسط زنجیره زوپری و همکارای در بازارسازی 12 محصول، سهام زوپری مورد تجدید ارزیابی قرار گرفت و با سرمایه تأدیه شده سیصد و سی و سه میلیارد ريال را ثبت نمود. زوپری به زودی فعالیت رسمی خود را در بازار تهران و سایر شهرهای ایران آغاز خواهد نمود.

  • در سال 1398 زیر ساخت کسب و کار به صورت کمل فراهم گردید و فرایند جذب منابع انسانی و همچنین راه اندازی شعب و اعطای نمایندگی در دستور کار شرکت قرار گرفت. شبکه توزیع و پشتیبانی یکپارچه شکل گرفت و پس از تولید محتوای اختصاصی بیش از 2800 قلم کالا، ورود به مرحله تست بازار رسما آغاز گردید. تا پایان سال این فرایند ادامه داشت و اصلاحات مورد نیاز سیستم شناسایی شده و اقدامات لازم صورت پذیرفت. در پایان سال یک هزار و سیصد و نود و هشت نیز پس از جذب همکاری 519 سوپرمارکت در شهر تهران، این مجموعه حتی در مرحله تست بازار موفق به کسب عنوان فرانچایز پیشرو سال 2020 شد و عنوان بزرگترین زنجیره فروشگاهی پایتخت را به خود اختصاص داد، همچنین به عنوان تنها خواربارفروشی زنجیره ای کشور نیز شناخته شد. در همین سال تیم والیبال بانوان زوپری نیز در لیگ دسته یک کشور به رقابت پرداخت.

  • در سال 1397، برند زوپری برگرفته از ZuperMarket که در زبان آلمانی به معنی سوپرمارکت بوده و همچنین دارای مفهومی زود سوپرمارکت نیز می باشد، برای این شرکت برگرفته شد. شرکت نیز در اداره ثبت شرکت ها به صورت سهامی خاص، با سرمایه ثبتی اولیه ده میلیارد ريال (دویست هزار یورو) ثبت گردید. در همین حین پلتفرم سفارش آنلاین طراحی شد و مراحل راه اندازی پلتفرم ارتباط مخابراتی نیز آغاز گردیده و در همین راستا برای دریافت مجوزهای لازم از مراجع داخلی و بین المللی نیز اقدامات لازم صورت گرفت. در همین سال سرشماره تلفن (کد خماتی) 4 رقمی کشوری 1667 برای مجموعه فروشگاه های زوپری تهیه گردید و اقدامات لازم برای دریافت و بهره برداری از آن صورت گرفت. در این راستا با توجه به تحریم های موجود، به منظور تأمین زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری از کشورهای هلند، دانمارک و آلمان نیز اقدامات لازم صورت گرفت.

  • در سال یکهزار و سیصد و نود شش، تیم مدیریتی و محققین و پژوهشگران زوپری بر دست یافته های سال گذشته پا نهاده و ضمن بررسی سهم و اندازه بازار، برنامه ریزی بلند مدت و استراتژیک شرکت با بهره گیری از متخصصان و مشاوران استراتژیک با سابقه تهیه و تدوین گردید و پس از تدوین ر ایران نیز نتایج مورد بررسی و اعمال نظر مشاورانی از مرکز تحقیقات و بازاریابی (Diamond Research and Marketing-sdn bhd) قرار گرفت و بر اساس آن ساختار کسب و کار نیز طراحی گردید. در ادامه با توجه به رویکرد بین المللی و برون مرزی کسب و کار، مذاکره با شرکای تجاری بالقوه در کشورهای مختلف با محوریت اروپا آغاز گردید. این مذاکرات در آمان مسیر جدیتری به خود گرفت و در نهایت اولین شراکت برون مرزی مؤسسین در تشکیل این کسب و کار در کشور آلمان شکل گرفت و ضمن تنظیم قراردادهای لازم، فرایند ثبت رسمی شرکت در دستور کار قرار گرفت.

  • در سال 1395 و پس از طراحی کامل بوم کسب و کار (Convas)، بررسی و ارزیابی رقبا آغاز گردید و در این فرایند 4 حوزه شامل، فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و فروگشگاه های اینترنتی و تلفنی از جمله، روکولند، تزول، هایپرمارکت، هایپر ی، رفاه، شهروند، کوروش، سامانه 5040 و حتی تیمهای استارتاپی فعال در مراکز رشد دانشگاهی و شتابدهنده هایی که در این حوزه مشغول به فعالیت بودند مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. در ادامه با بهره گیری از متخصصین با سابقه و حرفه ای، ساختار فنی و الگوریتم اجرایی کسب و کار طراحی و تدوین گردید و بر همین اساس زیربنای ساخت و بهره برداری از این کسب و کار شکل گرفت. به زبان دیگر، فوندانسیون ساختمان کسب و کار زوپری در سال 1395 مبتنی بر اصول علمی و آخرین روشهای روز دنیا ریخته شد و آماده ورود به مرحله اسکلت ساختمان کسب و کار رسیدیم که در سال 1396 این فرایند ادامه یافت.

  • در سال 1383 طرح و ایده ای بزرگ در ذهن یک دانش آموز دبیرستانی گذشت، طرحی که تدوین فهم و تدوین آن زمان زیادی برد. سال 1386 این طرح به صورت کامل تدوین شده بود و شاید بهتر است بگویم امکان سنجی آن نیز بررسی گردیده بود اما با توجه به سرمایه و اطلاعات زیادی که لازم داشت به صورت طرح به وزارت بازرگانی ایران در آن سال ارائه شد که متأسفانه در همان بدو ورود مورد مخالفت و حتی ممانعت قرار گرفت و لذا این طرح مثل هزاران ایده و اثر دیگر متوقف شد، اما ضمن مهاجرت به خارج از کشور و همکاری و مشارکت با برندهای مطرح حوزه خرده فروشی و همچنین ارائه دهندگان خدمات مخابراتی، بخش کوچکی از ایده اصلی از بدنه آن جدا شد و در ذهن مؤسس سوپرمارکت های زنجیره ای، آنلاین و تلفنی زوپری بیش از پیش جای گرفت. پس از بازگشت مؤسسین به کشور در سال 1394، ایده محوری کسب و کار شکل گرفت و ضمن تشکیل هسته مرکزی در شتابدهنده فینیک فعالیت مطالعاتی خود را آغاز نمود.

برخی آمار

1682

برند

3002

قلم کالا

371

افراد شاغل در زنجیره

1

شهرهای فعال

107

فروشگاه ها
مدیران و سهام داران اصلی زوپری

سید محمد فاطمی فیروزآبادی

صندوق پژوهش و فناوری استان یزد

شتابدهنده فینیک

محمد اصفهانیان

نگین توکلی

محمد چاوشی

مریم دهقانی

امور نمایندگان

سهامدارن یکی از اعضای خانواده بزرگ زوپری شناخته می شوند و طبق قانون از حقوق سهامداری هفده گانه خود از جمله، حضور در مجامع عمومی، انتخاب هیئت مدیره، فروش و انتقال سهام، دریافت سود سالانه، دریافت اندوخته قابل تقسیم، حق تقدم در خرید سهام جدید، حق وتوی افزایش سرمایه، بهره مندی از عواید حاصل از اضافه ارزش سهام (صرف سهام) و دریافت مبلغی اسمی هام و مازاد پس از ختم تسویه بهره مند می باشند. علاوه بر موارد فوق، در خانواده زوپری، سهام داران از مزایای گسترده ای چون دریافت تسهیلات کم بهره، ایجاد اعتبار خرید زنجیره ای، خدمات رفاهی و اقامتی و حق تقدم در گسترش بازار و اعطای نمایندگی نیز برخورداد میباشند. سرمایه ثبتی شرکت از سال 1397 تاکنون از ده میلیارد ريال به سیصد و سی و سه میلیارد ريال افزایش یافته و ضمن انجام حسابرسی و بازرسی های دوره ای شرکت در حال آماده سازی برای افزایش دور دوم سهام به یک هزار میلیارد ریال و ورود به بازار بورس می باشد.

دریافت فرم همکاری

گاهی شاهد آن هستیم که سوپرمارکت دارانی باهوش، خوش ذوق و حرفه ای به دنبال ایجاد تغییراتی در ساختار فروش و جذب مشتری برای خود هستند و در تلاشند با انجام اقداماتی نه تنها در فضای رقابت باقی بمانند بلکه سکوی رقابت را از سایرین ربوده و سهم بازار خود را افزایش دهند. از سویی دیگر جوانانی پرتلاش و مشتاق و با روحیه کارآفرینی وجود دارند و در تلاش هستند تا در شرایط تغییر ساختار اقتصادی در دنیا، بر این موج تغییرات سوار شده و برای خود کسب و کاری پر رونق را رقم زنند تا برای آنان آسایش و آرامش اجتماعی و اقتصادی را به همراه داشته باشد. زیرساخت زوپری این امکان را برای هر دو گروه محیا نموده است تا این افراد ضمن دریافت نمایندگی زوپری در شهر مورد نظر، با سرعت و سهولت بیشتری به اهداف خود دست یابند. در شهرهایی که تاکنون زوپری در آنها فعال نشده است، ابتدا یک نمایندگی منطقه ای اعطا می گردد و کلیه سوپرمارکت های دیگر به عنوان زیرمجموعه نماینده منطقه ای و در صورت تمایل نماینده جذب خواهند شد. شما می توانید در صورت تمایل به بهره مندی از این امکانات فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما سایر اقدامات لازم را انجام دهند. لازم به توضیح است طبق آخرین مصوبات شرکت، اعطای نمایندگی منطقه ای تا پایان سال 1400 صرفا به سهامداران زوپری صورت خواهد گرفت. (در صورت تمایل به خرید سهام و وجود سهام قابل عرضه، می توانید در بخش مربوط درخواست خود را ثبت نمایید.

دریافت فرم نمایندگی

امور سهامداران

سهامدارن یکی از اعضای خانواده بزرگ زوپری شناخته می شوند و طبق قانون از حقوق سهامداری هفده گانه خود از جمله، حضور در مجامع عمومی، انتخاب هیئت مدیره، فروش و انتقال سهام، دریافت سود سالانه، دریافت اندوخته قابل تقسیم، حق تقدم در خرید سهام جدید، حق وتوی افزایش سرمایه، بهره مندی از عواید حاصل از اضافه ارزش سهام (صرف سهام) و دریافت مبلغی اسمی هام و مازاد پس از ختم تسویه بهره مند می باشند. علاوه بر موارد فوق، در خانواده زوپری، سهام داران از مزایای گسترده ای چون دریافت تسهیلات کم بهره، ایجاد اعتبار خرید زنجیره ای، خدمات رفاهی و اقامتی و حق تقدم در گسترش بازار و اعطای نمایندگی نیز برخورداد میباشند. سرمایه ثبتی شرکت از سال 1397 تاکنون از ده میلیارد ريال به سیصد و سی و سه میلیارد ريال افزایش یافته و ضمن انجام حسابرسی و بازرسی های دوره ای شرکت در حال آماده سازی برای افزایش دور دوم سهام به یک هزار میلیارد ریال و ورود به بازار بورس می باشد.

زوپری با رویکردی باز و در راستای رسالت و مأموریت خود، آمادگی کامل خود در همکاری تجاری با گروه های مختلف اعم از شرکت های خدمات پرداخت، بانک ها، انبارها، شرکت های توزیع، مؤسسات پیک آنلاین و تلفنی، گروه های تحقیقاتی، شرکت های تبلیغاتی، تأثیرگذاران اجتماعی، شرکت های بیمه ای و ... اعلام نموده و ابراز خرسندی می نماییم که خانواده زوپری با زنجیره ای از سوپرمارکت ها، تولیدکنندگان، عرضه کنندگان، منابع انسانی و شرکای تجاری هر روز شاهد گسترش روابط تجاری این خانواده بوده به شکلی که همه اعضای خانواده از این ارتباطات و روابط تجاری حداکثر منافع را ببرند. لذا بدینوسیله از شما دعوت می گردد در صورتی که تمایل به هر نوع همکاری تجاری با فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا (زوپری) و یا اعضای محترم و بزرگ این خانواده را دارید، درخواست خود را در این بخش ثبت نموده تا همکاران ما جهت اقدام لازم با شما هماهنگی لازم را انجام دهند.

با توجه به این امر که در حال حاضر کلیه سهام تأدیه شده و سهام آزادی وجود ندارد، صرفا در صورتی که سهامدارانی سهام و یا حق تقدم خود در خرید سهام را عرضه نمایند، امکان خرید سهام وجود خواهد داشت. همچنین سهامداران فعلی می توانند در قالب استفاده از حق تقدم نسبت به درخواست خرید سهام اقدام نمایند. در زیر آمار سهام و حق تقدم عرضه شده و تعداد متقاضیان خرید به صورت لحظه ای قابل مشاهده است. مبادله نهایی سهام، ضمن مذاکره مستقیم خریدار و فروشنده و ثبت در دفاتر رسمی شرکت صورت خواهد گرفت و پس از ثبت انتقال در دفاتر و یا اعلام انصراف از درخواست، آمار مربوط در این بخش اصلاح خواهد گردید. علاقه مندان به خرید سهام میتوانند درخواست خود را در این بخش ثبت نموده تا در صورت وجود متقاضی فروش سهام هماهنگی و اقدامات مربوط توسط کارشناسان شرکت صورت پذیرد. سهام عرضه شده: ...... سهام تقاضا شده: ........

دریافت فرم خرید سهام

سهام فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا به عنوان شبه پول با ضریب نقد شوندگی بالا به حساب می آید و در راستای آخرین مصوبات مقرر گردید، در راستای ارتقاء این امر، متقاضیان خرید و فروش سهام، امکان ثبت درخواست آنلاین داشته باشند؛ لذا چنانچه هر یک از سهام داران تصمیم به عرضه سهام و یا حق تقدم خود را داشته باشند، می بایست درخواست خود را ابتدا از طریق این سامانه به ثبت رسانده و بلافاصله با توجه به درخواست های خرید ثبت شده، هماهنگی مربوط توسط کارشناسان حقوقی شرکت صورت خواهد گرفت و پس از انجام توافقات، صورت جلسه مربوط تهیه و تنظیم گردیده و انتقال سهام به صورت رسمی در دفاتر شرکت ثبت خواهد گردید. لازم به توضیح است صرف سهام متعلق به فروشنده خواهد بود. همچنین بر اساس آخرین مصوبات، مبادله سهام در بسته هایی با حداقل10 هزار سهم قابل مبادله می باشد.

دریافت فرم فروش سهام

همکاری با زوپری

زوپری مفهومی فراتراز یک سوپر مارکت زنجیره ای آنلاین، مبتکر و همگام با تکنولوژی میباشد. اگر چه زوپری در زبان آلمانی به معنی سوپر مارکت است و این نام برگرفته از شرکای بین المللی این شرکت می¬باشد، زوپری در حقیقت یک خانواده بزرگ است، خانواده ای متشکل از سوپرمارکت دارانی که آگاهانه تلاش میکنند تا پیشتاز عرصه رقابت باشند. در زوپری وقتی سخن از ما میشود، یعنی یکایک پرسنل، زنجیره سوپرمارکت¬داران عضو، همکاران، و حتی مشتریان وفادار زوپری، خانواده زوپری همواره تلاش میکند تا یکایک افراد این خانواده در کنارهم زندگی کنند و از این کنار هم بودن بیشترین لذت و بهره را برده و بهترین تجربه را کسب کنند. درهمین راستا مؤسسین شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا ( زوپری ) جهت تداوم و ماندگاری کسب و کار سوپر مارکت¬ها و تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان با بهره¬گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، تصمیم به تاسیس و راه اندازی زوپرمارکت در سال 1393گرفته¬اند.

دریافت فرم استخدام

زوپری مفهومی فراتراز یک سوپر مارکت زنجیره ای آنلاین، مبتکر و همگام با تکنولوژی میباشد. اگر چه زوپری در زبان آلمانی به معنی سوپر مارکت است و این نام برگرفته از شرکای بین المللی این شرکت می¬باشد، زوپری در حقیقت یک خانواده بزرگ است، خانواده ای متشکل از سوپرمارکت دارانی که آگاهانه تلاش میکنند تا پیشتاز عرصه رقابت باشند. در زوپری وقتی سخن از ما میشود، یعنی یکایک پرسنل، زنجیره سوپرمارکت¬داران عضو، همکاران، و حتی مشتریان وفادار زوپری، خانواده زوپری همواره تلاش میکند تا یکایک افراد این خانواده در کنارهم زندگی کنند و از این کنار هم بودن بیشترین لذت و بهره را برده و بهترین تجربه را کسب کنند. درهمین راستا مؤسسین شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا ( زوپری ) جهت تداوم و ماندگاری کسب و کار سوپر مارکت¬ها و تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان با بهره¬گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، تصمیم به تاسیس و راه اندازی زوپرمارکت در سال 1393گرفته¬اند.

دریافت فرم عرضه کالا در زوپری

زوپری مفهومی فراتراز یک سوپر مارکت زنجیره ای آنلاین، مبتکر و همگام با تکنولوژی میباشد. اگر چه زوپری در زبان آلمانی به معنی سوپر مارکت است و این نام برگرفته از شرکای بین المللی این شرکت می¬باشد، زوپری در حقیقت یک خانواده بزرگ است، خانواده ای متشکل از سوپرمارکت دارانی که آگاهانه تلاش میکنند تا پیشتاز عرصه رقابت باشند. در زوپری وقتی سخن از ما میشود، یعنی یکایک پرسنل، زنجیره سوپرمارکت¬داران عضو، همکاران، و حتی مشتریان وفادار زوپری، خانواده زوپری همواره تلاش میکند تا یکایک افراد این خانواده در کنارهم زندگی کنند و از این کنار هم بودن بیشترین لذت و بهره را برده و بهترین تجربه را کسب کنند. درهمین راستا مؤسسین شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا ( زوپری ) جهت تداوم و ماندگاری کسب و کار سوپر مارکت¬ها و تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان با بهره¬گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، تصمیم به تاسیس و راه اندازی زوپرمارکت در سال 1393گرفته¬اند.

دریافت فرم تبلیغات در زوپری

زوپری مفهومی فراتراز یک سوپر مارکت زنجیره ای آنلاین، مبتکر و همگام با تکنولوژی میباشد. اگر چه زوپری در زبان آلمانی به معنی سوپر مارکت است و این نام برگرفته از شرکای بین المللی این شرکت می¬باشد، زوپری در حقیقت یک خانواده بزرگ است، خانواده ای متشکل از سوپرمارکت دارانی که آگاهانه تلاش میکنند تا پیشتاز عرصه رقابت باشند. در زوپری وقتی سخن از ما میشود، یعنی یکایک پرسنل، زنجیره سوپرمارکت¬داران عضو، همکاران، و حتی مشتریان وفادار زوپری، خانواده زوپری همواره تلاش میکند تا یکایک افراد این خانواده در کنارهم زندگی کنند و از این کنار هم بودن بیشترین لذت و بهره را برده و بهترین تجربه را کسب کنند. درهمین راستا مؤسسین شرکت فروشگاه های پیشرو پخش چلیپا ( زوپری ) جهت تداوم و ماندگاری کسب و کار سوپر مارکت¬ها و تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان با بهره¬گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، تصمیم به تاسیس و راه اندازی زوپرمارکت در سال 1393گرفته¬اند.

دریافت فرم همکاری تجاری

تماس با زوپری
  • زوپری را دنبال کنید:


خانه

دسته بندی

سبد خرید

علاقه مندی

ورود/ثبت نام